Společnost EURAMCO patří mezi přední experty na investice do nemovitostí v Evropě. Zajišťuje komplexní řízení investic do kancelářských a industriálních nemovitostí pro soukromé nebo institucionální investory.

Společnost EURAMCO má centrálu v Aschheimu u Mnichova. Od svého založení v roce 1999 EURAMCO sdružuje celkem 49 uzavřených investičních fondů. Jsou to německé i zahraniční fondy působící v oblasti pronájmu nemovitostí, letadel, obnovitelných zdrojů energie, filmových produkcí i soukromého kapitálu.

V roce 2006 byla založena společnost EURAMCO Asset, jejímž úkolem je správa investic skupiny a poskytování nezávislých služeb třetím stranám. Současné portfolio, které EURAMCO spravuje, má hodnotu přibližně 5,4 miliard eur a podíl realitních investic externích klientů činí přibližně 1,6 miliardy eur - a stále roste.

EURAMCO Asset se svými pobočkami v Praze, Varšavě a Sydney úspěšně spravuje investice v Německu, České republice, Slovenské republice, Rakousku, Maďarsku, Polsku, Nizozemí, Rumunsku, Austrálii a Spojených státech amerických.

Pro více informací navštivte také webové stránky EURAMCO: www.EURAMCO-Asset.de